اخبار

حفاظت جعبه اتصال Waterpoof در برابر شوک الکتریکی و حفاظت از نشتمقاومت به آب یک شاخص مهم برای عملکرد جعبه اتصال Waterpoof است. آزمون صدور گواهینامه، اولین آزمون پیش آزمون پیری، و سپس آزمون ضد ضربه، و سپس از طریق ظاهر بازرسی ساختاری و فرکانس مقاومت ولتاژ آزمون برای قضاوت. تست می تواند به راحتی عبور کند، بسته به درجه حفاظت آب بندی جعبه اتصال Waterpoof، و حفاظت از مهر و موم جعبه اتصال Waterpoof به طور مستقیم بر حفاظت از اجزای پایان یافته و سطح حفاظت از نشت تاثیر می گذارد. با توجه به ساخت و ساز متعارف جعبه اتصال Waterpoof، طراحی و نقص مواد آن بدون شک در آزمون گواهینامه نشان داده شده است.

پدیده اصلی شکست در جعبه تقطیر Waterpoof Anti-flushing می تواند به موارد زیر تقسیم شود:

⑴، Waterpoof جعبه اتصال مهر و موم جعبه بدن بسیاری از آب؛

⑵، جعبه جعبه اتصال Waterpoof و مواد backplane مطابقت ندارد؛

⑶، Waterpoof اتصالات جعبه مهر و موم مهر و موم شکستن cracking؛

⑷، جعبه اتصال Waterpoof در تغییر شکل جعبه آزمون قبل از درمان پیری؛

⑸، جعبه تقاطع Waterpoof جعبه مهر و موم پیر شدن قبل از آزمون تست شکست، و یا دلایل دیگر.

از طریق تجزیه و تحلیل پدیده شکست در فرآیند تست فوق، دلایل زیر به دست می آیند: (1) طراحی قفل جعبه: طراحی سگک، دلیل اصلی شکستن آزمون است. دو حالت دست و پنجه نرم، نیروی پوشش را در دو نقطه تمرکز می کند، به علاوه یک ناحیه بزرگ درب، در نتیجه نقاط باقی مانده از نیرو بسیار ناهموار است. به خصوص در دماهای بالا، بقیه نقاط توسط گسترش حرارتی حلقه، گرما تحت تاثیر قرار دادن نرم کردن مواد، و در نتیجه وانت جعبه اتصال Waterpoof، تاثیر بر جعبه مهر و موم، که در آزمون ضد آب IP65 شکست خورده .

در حال حاضر استفاده داخلی از مواد اصلی مواد ABS است، گردش بازار جعبه ضد آب به سه سطح تقسیم شده است:

اول، جعبه ضد آب نام تجاری بین المللی، چون زمان کیفیت را ثابت کرده است، اما قیمت گران تر است؛

دوم، جعبه ضد آب داخلی بالا پایان، شرکت های تازه تاسیس برای ایجاد یک نام تجاری، انتخاب مواد برای واردات مواد جدید، در حالی که قیمت بیشتر با بازار داخلی است.

سوم، محصولات کم مصرف داخلی، برنامه های کاربردی و سطح کیفیت آب و کیفیت پروژه مورد نیاز نیست، مواد معمولا 2 بار یا 3 بار مواد، مزایای قیمت های پایین.


اخبار مرتبط