اخبار

عملکرد عایق جعبه اتصالات Waterpoof، غیر سمی، خواص ضد پیریمناطق کاربردی فعلی Boxproducts جریان Waterpoof اتصال محیط نسبتا ضعیف برای صحنه و میدان باز هستند. از ملاحظات عملکرد ایمنی محصول باید مقاومت به ضربه مواد، مقاومت بار استاتیک، خواص عایق، غیر سمی، خواص ضد پیری، مقاومت در برابر خوردگی، خواص بازدارنده شعله را در نظر بگیرند. (عملکرد غیر سمی به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته است، عمدتا به این دلیل که اگر Boxproducts جعبه اتصال Waterpoof در صورت آتش سوزی، گازهای سمی و مضر را آزاد نمی کند، معمولا در آتش هنگامی که آتش اغلب به دلیل استنشاق تعداد زیادی از گازهای سمی و مرگ بیشتر به حساب می آید.

2. طراحی سازه: باید قدرت کلی جعبه اتصال ضد آب، پردازش آسان، پردازش آسان، نصب آسان و قابل بازیافت را در نظر بگیرید. در حال حاضر، تولید کنندگان اصلی جریان بین المللی Waterpoof Boxproducts شامل قطعات فلزی نیستند، که می تواند روند بازیافت محصول را ساده کند. اما در حال حاضر اکثر تولید کنندگان داخلی از مواد مختلف، مواد، عملکرد متغیر ضد مومیایی، ضعیف هستند، به طور کلی در Waterpoof Junction Box نصب شده در سوکت پر شده با برنج درج شده برای افزایش قدرت نصب، به طوری که روند بازیافت مواد افزایش زمان و هزینه. اگر سازندگان منظم را انتخاب کنید تا شاخص های کارآیی مواد اولیه را ارائه دهند، می توانند این مشکلات را حل کنند.

3. ضخامت دیواره: به طور کلی در طراحی محصولات به منظور در نظر گرفتن هزینه کلی محصول باید تا حد ممکن برای برآورده شدن مقاومت در برابر مقاومت در برابر محصول و مقاومت در برابر تغییرات waxy تغییر، سعی کنید برای کاهش ضخامت دیوار محصول، International Waterpoof Junction بسین طراحی، ABS و PC ضخامت دیواره مواد به طور کلی بین 2.5 تا 3.5 است، پلی استر تقویت شده با فیبر شیشه ای عموما بین 5 تا 6.5 است، محصولات آلومینیومی ریخته گری، ضخامت دیواره معمولا بین 2.5 تا 6، ضخامت دیواره مواد در طراحی باید بیشتر از اجزای سازنده و لوازم جانبی مورد نیاز باشد.

4. انتخاب مواد پررنگ مهر و موم: برای Boxproducts اتصالات Waterpoof، جعبه های پرپشت معمولی استفاده می شود: PUR، EPDM، Neoprene، Silicon. فورنر مهر و موم شده باید محدوده دما، استحکام کششی، کشش، سختی، تراکم، میزان فشرده سازی، مقاومت شیمیایی را در نظر بگیرد.

مواد تشکیل دهنده Boxproduction جریان Waterpoof در دو دسته تقسیم می شوند، یکی پلاستیک است، دیگری فولاد ضد زنگ است.

یکی از جعبه های پلاستیکی معمولا در انواع پلاستیکی استفاده می شود: پلاستیک های مهندسی، کامپیوتر و فیبر شیشه ای. به همین دلیل این مواد به طور عمده به دلیل اثر ضد آب آنها مفید است، عمر طولانی و منبع وسیعی از مواد نسبتا ارزان است، بنابراین حتی در آینده نیز چشم انداز کاربرد خوبی دارد.

همانطور که برای مواد فولادی ضد زنگ جعبه اتصال به طور کلی در موارد خاص استفاده می شود، زندگی نادر است. و با توجه به عناصر موجود در فولاد ضدزنگ، برنامه های مختلف متفاوت خواهند بود.


اخبار مرتبط