اخبار

واحد تک فاز الکترونیکی متر قادر به حفظ خواص دی الکتریک خوب است1. خواص الکتریکی خوب

مواد پلی استر تقویت شده فیبر برای تولید محصولات الکتریکی مانند خواص الکتریکی زیر است:

مقاومت عایق (غوطه وری 24 ساعت): 1.0x10 mω

مقاومت قوس: 180 ثانیه

شاخص ردیابی ضد نشت: ≥600v

شاخص حفاظت از عایق و ضد الحاقی مطابق با استانداردهای مربوط به DIN / VDE است. این ماده نه تنها دارای عایق الکتریکی عالی است، بلکه می تواند خواص دی الکتریک خوبی را در فرکانس های بالا حفظ کند، نه از طریق اثر الکترومغناطیسی، امواج الکترومغناطیسی را منعکس نمی کند. این خواص بسیار بیشتر از مواد فلزی است.

2، مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی

مواد پلی استر تقویت شده فیبر دارای اسید خوب، قلیایی رقیق، نمک، حلال های آلی، دریایی آبگرم تک فاز E-Meter جعبه و سایر ویژگی های خوردگی است، و مواد فلزی اسید، مقاومت در برابر خوردگی آب دریا نیست.

3. وزن سبک و قدرت بالا

نسبت قدرت و مدول یکی از شاخص های ظرفیت بارگذاری مواد است و نسبت فیبر تقویت شده پلی استر به فولاد برابر است، اما قدرت آن می تواند 4 برابر برابر فولاد باشد.

4. مقاومت در برابر خستگی

استحکام کششی مواد پلی استر تقویت شده فیبر کمی بهتر از فولاد است، فولاد یکپارچه E-Meter جعبه و اکثر مواد فلزی 40٪ -50٪ از استحکام کششی است و حد خستگی کامپوزیت تقویت شده فیبر معمولا بالاتر از از این مقدار، بالاترین می تواند به 70٪ -80٪ ​​برسد.

5. حساسیت نکته

هنگامی که مولفه بیش از حد و مقدار کمی فیبر شکسته است، تک فاز E- متر جعبه بار به سرعت در الیاف آسیب دیده توزیع برای به دست آوردن تعادل مکانیکی. این قابل مقایسه با قطعات فلزی نیست.

6، هدایت حرارتی کم، ضریب انبساط کوچک

استرس حرارتی ناشی از اختلاف دما بسیار کوچکتر از فلز است.

7، خواص ضد پیری مقاوم در برابر UV عالی

در مواد غیر فلزی، مواد پلی استر تقویت شده دارای خواص ضد پیری عالی است. تست عملکرد ضد پیری نشان داد که حداکثر ضخامت پیری سطح در کمتر از 50μm در 20 با مناطق مختلف آب و هوایی است. حداقل ضخامت اکثر موارد 5 میلیمتر است، جعبه E-Meter تک فاز که کمتر از 1 درصد از ضخامت جعبه است، به طوری که هیچ تاثیر واضح بر خواص مکانیکی جعبه ندارد. این شرکت یک فرایند تصفیه سطحی مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش را اتخاذ کرده است که خواص ضد پیری را تقویت می کند.

8. عمر طولانی

تاریخ مصرف اروپا می تواند ثابت کند که عمر مفید آن حداقل 20 سال یا بیشتر است و آزمایش سمینار شده پیری نشان می دهد که طول عمر آن بیش از 20 سال است، جعبه یونجه ی تک فاز بسیار فراتر از مواد سنتی مانند فلز است. برخی از شرکت هایی که از این مواد برای تولید لوله استفاده می کنند نیز ادعا می کنند که لوله های آنها 50 سال است.

9، مقاوم در برابر شعله، غیر دود، غیر سمی است

این ماده یک نوع مواد مقاوم در برابر شعله است، درجه بازدارنده شعله FV0 (بالاترین سطح مواد غیر فلزی)، در درجه حرارت بالا سوختن رتبه مقدار دود 15 سطح (سطح 1 دود درجه 100)، تک فاز متر الکترونیکی جعبه گاز دودکش غیر سمی است، سطح مسمومیت ZA1 (سطح شبه ایمنی) است.


اخبار مرتبط