KG-HL-D101 تک فاز یک متر بالا جعبه اندازه گیری انرژی درجه IP

KG-HL-D101 تک فاز یک متر بالا جعبه اندازه گیری انرژی درجه IP
مزایای ما 1. ضد سرقت: ساختار جداسازی برای اتاق ورودی، اتاق متر و اتاق خروجی؛ پوشش فوق العاده شفاف؛ اتصال سه گانه ضد سرقت، مهر و موم و قفل قفل، برای جلوگیری از بازداشت غیر مجاز. 2. امن تر: عایق پوشش، هادی قابل لمس در معرض نیست، همه ثابت ...
جزئیات محصول

1_副本f.jpg

مزایای ما    

1. ضد سرقت: ساختار جداسازی برای اتاق ورودی، اتاق متر و اتاق خروجی؛ پوشش فوق العاده شفاف؛ اتصال سه گانه ضد سرقت، مهر و موم و قفل قفل، برای جلوگیری از بازداشت غیر مجاز.


2. امن تر: عایق پوشش، هادی قابل لمس در معرض نیست، تمام قطعات ثابت در داخل جعبه محافظت می شود. مواد اولیه از نخستین مارک های شناخته شده بین المللی، طراحی دو طرفه، کاهش درجه حرارت 45 درجه، انهدام گرمای پنجره تهویه ضد آب، اتاق سوئیچ خروجی مطابق با IP34 است.

3. مدیریت آسان: توابع مدیریت مختلف در جعبه تنظیم شده، با بسیاری از الگوهای مدیریت و نصب جعبه اندازه گیری هوشمند مدیریت باز سیستم. دکمه بازنشانی را بر روی قسمت بالای جعبه قرار دهید تا از جدایی مرد و ماشین دست بکشد.


4. ظرفیت بالا: جعبه سنج ما می تواند تا 16 متر، می تواند گسترش به 20 متر ترکیب شده است. T می تواند الزامات سیم کشی را برای سیم 10mm2 خط کیبورد مجهز، و نیز برای نصب سوئیچ خروجی برای RCCB.

5. یکپارچه سازی: تصویب ریخته گری جدید سازگار با محیط زیست با استفاده از یک زمان واحد که با عایق های عالی، شفاف، ضد UV، ضد پیری، مقاومت در برابر بارندگی اسیدی، مقاومت به اسپری نمک، مقاومت در برابر مقاومت بالا / پایین و غیره .

6. تعمیر و نگهداری آسان: قطعات کنترل در جعبه کنترل یا اتاق سوئیچ خروجی متمرکز می شوند. نگهداری سمت مشتری بدون نیاز به باز کردن مهر و موم است. پوشش بالایی جعبه را می توان از طریق حرکت لولا با 180 درجه باز کرد.

7. Modularization: طراحی دیوار به دیوار برای جعبه، می تواند متحد تصادفی از جعبه چند منظوره، گسترش ظرفیت نصب و افزایش عملکرد، و پاسخ مشتری در مورد پیکربندی سطح بالا در مورد جعبه متر است.

8. نصب و راه اندازی: نصب لبه، پوشش بالا در 180 درجه بدون دخالت از دیوار باز است. این می تواند نیاز به نصب و نصب فلاش را برآورده کند و همچنین نیاز به جعبه متر برای فضا در هنگام نصب را کاهش می دهد.

9. ظاهر زیبا: مفهوم طراحی پیشرفته صنعتی در طراحی ظاهر جعبه استفاده می شود، طرح فضای در جعبه با تفکر طراحی یکپارچه. این جعبه سنج ما را یک دستبند با عملکرد تزیین می کند.

6.png

Pls احساس رایگان با ما تماس بگیرید
پگی ی

Whatsapp (Wechat): +86 13588992688

ایمیل: peggy@cncango.com

با مد و جدیدترین صدور گواهینامه CE صدور گواهینامه CE کیلوگرم hl-d101 تک فاز یک متر بالا ip کالیبراسیون اندازه انرژی بر روی صفحه نمایش، ژجیانگ Kangge الکتریک شرکت با مسئولیت محدود یکی از پیشرو در چین کیلوگرم hl-d101 تک فاز یک متر بالاتر از Ip درجه تولید کنندگان و تامین کنندگان جعبه اندازه گیری انرژی. خوش آمدید به عمده فروشی ارزان و قیمت پایین و یا خرید تخفیف کیلوگرم hl-d101 تک فاز یک متر بالا IP جعبه اندازه گیری انرژی از کارخانه ما.
Hot Tags: kg-hl-d101 تک فاز یک متر بالا ip کالیبراسیون جعبه اندازه گیری انرژی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، قیمت پایین، تخفیف خرید، گواهینامه CE، جدیدترین، مد، قیمت
پرس و جو